Serum SERİLERİ

Serum SerİLERİ

HYALURONIC ACID

Bu ampul, yüksek hyaluronik asit yüzdesi sayesinde esneklik ve kuru cilt kaybı için ideal kılan yoğun bir nem verme ve sıkma etkisine sahiptir.

SERUM SERİLERİ

ANTI-ACNE

Cilt yenileme tedavilerinde, cildin saf görünümünü oluşturmada ve cildin geri kazanımını oluşturmada cilt sağlığını korumada ve ileride görülebilecek cilt hasarlarını önlemeye yardımcı olmayı destekler. Bölgeyi hızlı temizlemede ve akne çıkıntılarını rahatlatma etkisi vardır. Anti mikrobiyal formülü akneye sebep olan bakterileri yok eder. Salisilik Asit gözeneklere penetre olarak akne lekelerinin geçmesinde büyük rol alır.

SERUM SERİLERİ

LEKE SERUMU

Renk üreten ve biyolojik depigmantasyona uğrayan hücrelere etki eden yeni nesil renk açıcıdır. Etken maddeleri renk üreten hücereleri yenien programlayarak sonradan oluşan sorunları azaltma yetisine sahiptir. Ciltteki lekelerde renk açmada etkilidir.

SERUM SERİLERİ

NIGHT SERUM

Gece hücre yenilenmesi yarımdan itibaren başlar. Bu süreçten kullanılan serumumuz; ciltte yenilenme işlemini aktif ederken bileşimleri sayesinde cildin nem oranını, ince kırışıklıları, hücre zarını korumaya ve erken yaşlanmaya karşı tüm cilt tiplerine uygundur.

Cossux Tanıtım Vİdeosu

Neden BSF Group?