Cleansing SeriesÜrünler

Rice Peeling

COSSUX RICE PEELING epidermisi uyararak cilt üzerinde biyokimyasal değişimi hızlandırır, cildin ölü hücrelerden arındırılmasını sağlar. Cildi nemlendirmenin yanı sıra cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. 

ÜRÜNÜN BOYUTU: 250 ML 

ETKEN MADDELERİN ÖZELLİKLERİ
Helianthus Annuus Seed Oil (Ayçiçeği Tohumu): En önemli maddesi oleik asid, linoleik asid,araşidonik asid gibi doymamış yağ asitlerini içeren yağdır. Ayrıca selüloz ve protein taşımaktadır. B1,B3, B6 ve E vitaminlerinden zengindir. Ayçiçeği tohumu yağı, A, C ve D vitaminleri ile cilde koruyucu bir bariyer oluşturan sağlıklı karotenoidler bakımından zengindir ve akne tedavisinde etkilidir. Son derece hafif ve yağsızdır, cilt tarafından kolayca emilir. Vitamin ve yağ asitleri, cilt hücrelerini yenilemek ve cildin akneye neden olan bakterilerden kurtulmasına yardımcı olmak için antioksidan görevi görür. Ayçiçeği tohumu yağı beta-karoten için mükemmel bir kaynaktır. Bu bileşiğin tüketimi cildinizi güneşe daha az duyarlı hale getirir. İçindeki antioksidanlar cildinize nüfuz eden serbest radikalleri nötralize eder, güneş yanığı ve cilt kanseri gibi diğer güneş hasarlarından cildin korunmasına yardım eder.

Oryza Sativia Powder (Pirinç): İyi korunmuş bir güzellik sırrıdır. Pirinç, bol miktarda PABA denilen bir madde içerir. PABA yani “para aminobenzoik asit” cildin güneşten korunmasını sağlar. Bu enzim besin maddeleri yoluyla alındığında C vitamini seviyenizi artırır. Vitamin, besin değeri ve antioksidan içeri zengindir. Hiçbir zararlı bileşen içermemektedir ve cilde sadece yarar sağlamaktadır. Zengin E vitamini ve yağ asidi içeriğine sahip olan pirinç; cildin katmanlarına derin bir şekilde nüfuz edebilir ve içeriden besleyerek cildinize yumuşak ve kadifemsi bir doku kazandırır. Cildin esnekliğini artırarak, daha genç ve dolgun görünmesini sağlar. Nemlendirip nemin korunmasına yardımcı olur. Pirinç doğal yenilenme sürecini destekler. Cildin yüzeyini yenileme ve iyileştirme özelliğine sahiptir. Cildin genelgörünüşünü iyileştirir ve cilt tonunu düzeltir. Gözenekleri asla tıkamaz ve cillte kolaylıkla emilir. Antienflamatuar özelliği sayesinde tahriş olan cildi yatıştırma ve sakinleştirme özelliği vardır. Parlaklık ve aydınlık verir. Cildi rüzgar, soluk ve kirli şehir ortamı gibi dış etkenkenlerden korumaya yardımcı olur.

Glycerin: Uzun süreli hidrasyon etkili nem tutucu.

 KULLANIM TALİMATI: Temizlenmiş cilde bir miktar sürülerek masaj ile uygulanır, sonrasında buhar verilerek, cilt bakım süngeri yardımı ile cilt üzerinden nazikçe temizlenir. 

SATIN AL

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *