Serum Series

Whitening Serum

COSSUX WHITENING SERUM Renk üreten ve biyolojik depigmantasyona uğrayan hücrelere etki eden yeni nesil bir renk açıcıdır. Etken maddeleri renk üreten hücereleri yeniden programlayarak sonradan oluşan cilt ton sorunları azaltma yetisine sahiptir. Ciltteki lekelerde renk açmada etkilidir.

ÜRÜNÜN BOYUTU: 30 ML 

ETKEN MADDELERİN ÖZELLİKLERİNiacinamie: Etkili antioksidan özelliklere sahiptir. Epideremal bariyer fonksiyonunu geliştirir. Cildin sararmasını, eritemi, lekeli görüntü, ince çizgi ve kırışıklıklarda ayrıca hiperpigmentasyonu azaltmada oldukça etkilidir.

Glycyrrhiza Glabra Root Extract (Meyan Kökü): Ciltte melanosit hücrelerinin melanin pigmentini aşırı salgıladığı bölgelerde bu salgılamayı dengeler; cilt lekelerinin oluştuğu bölgelerdeki derinin soyulmasını sağlar. Glabradin adlı etken madde sayesinde melanin üretimini baskılayarak hem oluşmuş cilt lekelerinin renginin açılmasını hem de yeni cilt lekelerinin oluşumunun engellenmesinde etkilidir.

Pisum Sativum Extract (Yeşil Bezelye): Cildin yaşlanmasını önlemede de etkilidir. İçeriğinde bulunan flavonoidler, kateşin, epikateşin, karotenoid, alfa karoten gibi antioksidanlar sayesinde cildin yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur ve cilde doğal bir parlaklık kazandırır.

Alpha-Arbutin: Cilt tonunu açma, güneş lekelerinden kurtulma, melazmayı tedavi etmeözelliğine sahiptir.

Citric Acid: Meyve asidi olarak da bilinen bu AHA çeşidi peeling özelliğinin yanı sıra antioksidan etkiye sahiptir. İnce kırışıklıkları ve güneş lekelerini gidermek için de kullanılabilir. 

KULLANIM TALİMATI: Temizlenmiş cilde iki kez sabah-akşam olmak üzere masaj yaparak uygulanır. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde, direkt güneş ışığına maruz bırakmadan serin yerlerde ağzı kapalı bir şekilde saklayınız. 
SATIN AL

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *