Cleansing Series

Tonic For Normal Skin

COSSUX TONIC for NORMALLY cilt temizliği için özel üretilen bir losyondur. İçeriğinde cildi temizleyici, arındırıcı özelliklere sahip bileşenler vardır ve antiseptiktirler.Tonikler gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek, dezenfekte etmek için kullanılırlar. Temizliğin ilk adımından sonra ikinci adım olarak gözeneklerde kalan kirleri silip süpürürler. 

ENDİKASYONLARI

Tüm cilt tipleri için uygundur. Antiseptik özellikleri sayesinde cilt yüzeyini temizlemek ve dezenfekte etmek için kullanılır. 

ÜRÜN BOYUTU: Kabin:500 ML / Satış:150ML 

ETKEN MADDELERİN ÖZELLİKLERİ

Camelia Sınensıs Oil (Kamelya Çiçeği): Kolay emilen kamelya çiçeği yağı, içerisindeki omega-9 yağ asitleri ile cildi yağ dengesini bozmadan beslemektedir.Biotin: Cildin daha canlı ve pürüzsüz olmasını sağlarÜrea: Cilt şekillendirici bir ajan olup, nem tutucu özelliktedir.

Linoelic Asit: Doymamış yağlar, omega yağ asitleri içerir ve bu da cildin kalitesini ve sağlığını düzenler.

Aesculus Hippocostonum Seed Extract (At kestanesi): Kan dolaşımını hızlandırarak cildin canlı ve parlak görünmesini sağlar.

PEG-7 Glyceryl Cocoate: Gliserol ve hindistancevizi yağından üretilen, suda çözünen, bitkisel emülsiyon haline getirici bir ajandır. 

KULLANIM TALİMATI: Günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere bir miktar yüze püskürtülerek uygulanır.
SATIN AL

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *