Cleansing Series

Dry/Sensetive Tonic

COSSUX SENSETIVE TONIC Cilt temizliği için özel üretilen bir losyondur. İçeriğinde cildi temizleyici, arındırıcı özelliklere sahip bileşenler vardır ve antiseptiktirler.Tonikler gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek, dezenfekte etmek için kullanılırlar. Temizliğin ilk adımından sonra ikinci adım olarak gözeneklerde kalan kirleri silip süpürürler. 

ENDİKASYONLARI

COSSUX Sensitive Tonic özel içeriği ile nemlendirir ve canlandırır. Doğal içerikler nemi ve besleyici ajanları taşır ve cilt dokusunu düzeltir. PH seviyesini dengeler. Ürün hızlıca emilir ve sorasında kullanılacak ürünlerin emiliminin artmasına yardımcı olur. 

ÜRÜN BOYUTU: Kabin:500 ML / Satış: 150ML 

ETKEN MADDELERİN ÖZELLİKLERİ

Ürea: Cilt şekillendirici bir ajan olup, nem tutucu özelliktedir.Linoelic Asit: Doymamış yağlar, omega yağ asitleri içerir ve bu da cildin kalitesini ve sağlığını kazanmasını sağlar.

Aesculus Hippocostonum Seed Extract (At kestanesi): Kan dolaşımını hızlandırarak cildin canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Aloe Barbadensis Extract: Cilt tahrişlerinin kontrol altına alınmasında, kızarıklıkların önlenmesinde, cildin sakinleştirilmesi ve iyileştirilmesinde kullanılır.

Biotin: Cildin daha canlı görünmesini ve pürüzsüz olmasını sağlar. 

KULLANIM TALİMATI: Günde iki kez sabah akşam olmak üzere bir miktar ürün yüze püskürtülerek uygulanır.
SATIN AL

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *