Genel

Eye Serum

COSSUX EYE SERUM 

Aktif içeriği ile göz çevresinin parlak, pürüzsüz görünmesini sağlar. Göz çevresi kırışıklıklarında ve torbalanmalarında etkilidir.  

ENDİKASYONLARI: Tüm cilt tiplerine uygulanabilir.Göz altı morlukları, Göz altı şişlikleri, İnce çizgi ve kırışıklar

ÜRÜN BOYUTU: 30ML

ETKEN MADDELERİN ÖZELLİKLERİ :Cannabis Sativa Seed Oil (Kenevir Yağı): Kenevir yağının içerdiği Omega-6 yağ asitlerinden biriolan gama-linolenik asit (GLA) güçlü bir antienflamatuar görevi görür ve cildin yeni hücre oluşumuna yardımcı olur. Bu da cildin beslenmesini ve nemlenmesini sağlar.

Arnica Montana Flower Oil (Öküzgözü-Dağ tütünü): Ciltte oluşan morluk ve kızarıklıkta etkisi yüksektir.

Rosehip Oil (Kuşburnu Yağı) : Serbest radikallerle mücadele etmeye yardımcı antioksidanlar yönünden zengindir. Ana yağ asidi içeriği cilt rengini düzeltmeye yardım eder, cildi nemlendirir, kızarıklık ve tahrişi gidermeye yardımcı olur.

Hellis İtalicum Flower Oil (Altın Otu): Cilt dostudur. Antibaktiriyel, antioksidan, antienflamatuaretkileri vardır. Ciltte oluşan yara izlerinin kaybolmasında oldukça etkilidir.

Oryza Sativia Bran Oil (Pirinç Kepeği Yağı): Bu yağın vitamin, besin değeri ve antioksidan içerizengindir.  Zengin E vitmini ve yağ asidi içeriğine sahip olan pirinç kepeği yağı cildin katmanlarına derin bir şekilde nüfuz eder ve cildi içeriden besleyerek cildinize yumuşak ve kadifemsi bir doku kazandırır. Cildin esnekliğini artırarak, daha genç ve dolgun görünmesini sağlar. Nemlendirip nemin korunmasına yardımcı olur. Pirinç kepeği doğal yenilenme sürecini destekler, cilt yüzeyinde yenilenme ve iyileştirme özelliğine sahiptir.Cildin genel görünüşünü iyileştirir ve cilt tonunu düzeltir. Parlaklık ve aydınlık verir.

Simondsia Sinensis Oil (Jojoba Yağı): Yapısı gereği kolay emilebilir. Mükemmel anti-inflamatuar veantibakteriyel özellikler gösterir. Yorgun ve yıpranmış ciltlerdeki etkisi de oldukça fazladır. Ciltüzerindeki yanma ve dökülmeyi de hafifletmektedir.

Argania Spinoza Seed Oil (Argan Yağı): Yüksek oranda doymamış yağ asitleri içerir. Cildin hidro-yağtabakasını onarır. Yüksek miktarda vitamin E ferulik asit güçlü antioksidan etki sağlar ve güneşinzararlarlı etkilerini önler. Ayrıca linoleik asit omega-6 yağ asidi cilt hücrelerinin toparlanmasını sağlar.

Camelia Sınensıs Oil (Kamelya Çiçeği): Kolay emilen kamelya çiçeği yağı, içerisindeki omega-9 yağasitleri ile cildin yağ dengesini bozmadan beslemektedir.

Hyarulonic Acid: Moleküler bir sünger işlevi görerek geniş çaplı bir hidrasyona olanak sağlar.Yoğun nem verir.

Vitamin E: Önemli bir yağda çözünebilen antioksidan olup, hücre zarını oksidasyondan korur. 

KULLANIM TALİMATI: Sabah akşam günde iki kez olmak üzere bir miktar göz çevresine masaj ileuygulanır. 
SATIN AL

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *